Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight

Twilight saga
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Rachelle Lefevre-Victoria

Go down 
AuthorMessage
LiTtlE AnGeL
Admin
LiTtlE AnGeL


Posts : 35
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 32
Location : Forks;)

Rachelle Lefevre-Victoria Empty
PostSubject: Rachelle Lefevre-Victoria   Rachelle Lefevre-Victoria EmptyThu Jul 02, 2009 6:40 am

Datum rodjenja:1.2.1979 Montreal,Quebec,Canada
Puno ime:Rachelle Marie Lefevre
Visina:5'6"(1,68 m)
Otac joj je učitelj engleskog a majka psiholog
Priča francuski i engleski, na Dawson koledju je završila kreativnu umjetnost,studirala je glumu, a diplomirala je i književnost na sveučilištu McGill
Najpoznatija joj je uloga Victorie u filmu Twilight iako je glumila u još mnogo filmova i serija.
Back to top Go down
LiTtlE AnGeL
Admin
LiTtlE AnGeL


Posts : 35
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 32
Location : Forks;)

Rachelle Lefevre-Victoria Empty
PostSubject: Re: Rachelle Lefevre-Victoria   Rachelle Lefevre-Victoria EmptyWed Aug 05, 2009 11:37 am

Hollywoodom odzvanja vijest da nakon otkaza redateljici Twilighta, jedna od zvijezdi vampirske sage Stephenie Meyer također napušta snimanje, zbog nove uloge. Rachelle Lefevre u hitu Twilight i nastavku New Moona, dobila je otkaz zbog nemogućnosti dolaska na početak snimanja trećeg nastavka filma Eclipse. Glumica je u to vrijeme zauzeta snimanjem novog filma, pa su je producenti brzo odlučili zamijeniti glumicom Bryce Dallas Howard, koju smo mogli vidjeti u Terminatoru 4. Odluka o zamijeni, šokirala je i samu glumicu; "Zatečena sam odlukom Summita o odabiru nove glumice za ulogu Victoriju u Eclipseu. Bila sam potpuno posvećena Twilight sagi i ulozi Victorije. Odbila sam nekoliko drugih uloga i sukladno svojim ugovornim obvezama prihvaćala samo one uloge s kraćim periodima snimanja. Moje obveze na snimanju filma Barney's Version trajat će samo 10 dana i Summit je bio obaviješten o tome". Film Eclipse će režirati David Slade, a premijera filma očekuje se u lipnju 2010. godine.

(ne mogu vjerovati da ona ode,nekako je bash bila za Victoriu)
Back to top Go down
 
Rachelle Lefevre-Victoria
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Twilight  :: Cast :: Ostali-
Jump to: